Paříž 2017 – Konference pro lidská práva

Home / Paříž 2017 – Konference pro lidská práva

Paříž 2017 – Konference pro lidská práva

30. června – 3. července 2017

 
Zajímají vás lidská práva?
Chcete zažít jedinečnou atmosféru 100 tisíců lidí?
Udělat si výlet do Paříže za málo peněz?
 
Pak pro vás máme unikátní nabídku – pojeďte s námi na víkend do Paříže!
 
Mezinárodní konference o lidských právech s názvem „Svoboda a demokracie“ se bude konat již osmým rokem 1. července 2017 v Paříži. Tato konference je pořádána na podporu lidí, jejichž práva jsou často utlačována a ročně se jí účastní více jak sto tisíc lidí.

 • Odjezd: pátek 30. června (Brno cca 16.00, Jablonec n. N. cca 17.00, Praha cca 20.00, Plzeň cca 22.00) – místa a přesný čas budou upřesněny
 • Příjezd: pondělí 3. července (cca 8.00 – 10.00) – bude upřesněno
 • Cena: 45 € (1260 Kč)
  Cena zahrnuje: Cestu autobusem do/z místa konání, vstup na konferenci, vouchery na jídlo během konference, ubytování a snídani na hotelu
 • Termín pro odeslání přihlášek: Naposledy prodloužen do 20. června, 23.59!
 • Program zájezdu:
  • Den 1: Odjezd z Česka. Na naší cestě do Paříže bude zastávka na kávu, toaletu, atd.
  • Den 2: Po příjezdu do Paříže se odebereme přímo na konferenci (lístky na konferenci vám budou rozdány v autobusu). Na místě dostanete vouchery na jídlo a pití během konference. Na místě budou i stánky s občerstvením, kde si budeme moci zakoupit cokoliv dalšího. Večer se po ukončení konference odebereme přímo na hotel, kde budete ubytováni na svých pokojích a budete mít čas až do ranního odjezdu.
  • Den 3: Snídaně na hotelu. Po snídani nás řidič autobusu odveze do centra Paříže, kde budete mít celý den volno na nákupy, prohlížení památek, jídlo a cokoliv jen budete chtít dělat v jednom z nejkrásnějších a nejromantičtějších míst světa. Z Paříže budeme odjíždět okolo 20. hodiny (bude upřesněno).

Nemusíte se bát, že byste konferenci nerozuměli, pokud neumíte francouzsky. Konference probíhá v mnoha jazycích, účastní se jí řečníci z více jak 40 zemí světa. Na každém sedadle jsou umístěna sluchátka, ve kterých je možné zvolit požadovaný jazyk překladu v reálném čase (od roku 2012 tam naleznete i češtinu).

Webové stránky konference můžete najít na tomto odkaze. Minulý rok o shromáždění informoval například americký deník The Huffington Post.

Přihlášky jsou k dispozici v sekci Přihláška.

Veškeré dotazy směřujte na organizátory: