Organizační informace

Home / Projekty / Model 2018 Plzeň / Organizační informace

Účastnický poplatek

Delegátský poplatek je pro VIII. ročník stanoven na 500 Kč. V poplatku je zahrnuto následující:
– tištěné a vzdělávací materiály,
– diplomatická recepce,
– kulturní program,
– materiální a akademické zajištění akce,
– občerstvení během coffee breaků,
– 6 dní nezapomenutelných zážitků,
– a mnoho dalšího!

Čas a místo konání

Projekt se koná od pátku 7. do středy 12. září 2018. Každý den začíná program kolem 9. hodiny a končí po 17. hodině.
Výjimkou je pátek 7. září, kdy bude program začínat až v 17.00. Příjezd do Plzně si prosím naplánujte dříve, abyste se předtím stihli ubytovat (kolem 14.–15. hodiny).
Ve středu 12. září se bude končit mezi 17. a 18. hodinou, po tomto oficiálním slavnostním ceremoniálu bude večer probíhat neoficiální zakončení, které již není součástí programu.
Podrobný časový harmonogram bude zveřejněn s dostatečným časovým předstihem.
Přes víkend je místem konání budova Masarykova gymnázia Plzeň (Petákova 2), od pondělí probíhá akce v univerzitním kampusu Západočeské univerzity v Plzni (Univerzitní 8).

Ubytování

Mimoplzeňským účastníkům lze po dobu konání projektu zajistit ubytování na kolejích Západočeské univerzity v Plzni.
Ubytováni budete ve dvoulůžkových pokojích buňkového typu. Pokoje jsou standardně vybaveny, zařízeno je i připojení k internetu, na každém patře se nachází kuchyňka i sociální zařízení.
Zájem o zajištění ubytování uveďte v přihlášce. Cena ubytování není ještě konečně stanovena, nepřesáhne však částku 220 Kč na osobu a noc, celkem tedy buď 1.100 Kč za 5 nocí nebo 1.320 Kč za 6 nocí.

Stravování

Stravování v průběhu projektu není zajištěno, s výjimkou občerstvení v průběhu dne.
Pro zájemce lze každý den objednat obědy v ceně 70 Kč za oběd. Připraveny budou možnosti i pro strávníky se speciálními stravovacími požadavky, např. vegetariánství nebo bezlepková dieta. Za 5 obědů tedy cena činí celkem 350 Kč. Svůj zájem prosím uveďte v přihlášce.

Doprava

Doprava do Plzně není zajištěna; je na samotných účastnících, jaký dopravní prostředek a jaký konkrétní spoj zvolí. Příjezd na centrální autobusové nádraží či hlavní vlakové nádraží doporučujeme naplánovat na 14. hodinu, na nádražích budou čekat členové organizačního týmu, kteří vás odvedou na ubytování a na místo konání akce.
Zájemcům lze zajistit šesti- nebo sedmidenní jízdenku na plzeňskou městskou hromadnou dopravu v ceně 120 Kč, resp. 140 Kč. Svůj zájem prosím uveďte v přihlášce.

V případě jakýchkoliv dotazů neváhejte kontaktovat následující osoby: